| Productnaam | Het Type van kameelmerk 2V PzS Lead-acid Tractiebatterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid elektrische vorkheftruckbatterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Het Type van 2V PzS Lead-acid Vorkheftruckbatterij op hoog niveau |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |
| Naam | Batterij van de de Vorkheftrucktractie van het kameelmerk 2V Lead-acid Elektrische |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruik | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |