| Productnaam | Lead-acid Diepe de Cyclusbatterij van 6V 210Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Het kameelmerk overstroomde Lead-acid het Type van 12V 120Ah HPT Batterij van de Golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid Elektrische de Aanhangwagenbatterij van 8V 140Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Lead-acid 700CCA-Vrije tijds Twee doelen dienende Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Jacht, boot |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Lead-acid mariene batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Jacht, boot |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Naam | Lead-acid Boot Beginnende Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Jacht, boot |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Lead-acid mariene batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Jacht, boot |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Lead-acid Batterij van het de Cyclusschip van 800CCA Diepe |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Jacht, boot, schip |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |