| Όνομα προϊόντων | Lead-acid βαθιά μπαταρία κύκλων 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Το εμπορικό σήμα καμηλών πλημμύρισε τη Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ τύπων 12V 120Ah HPT |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid πλημμυρισμένη πιάτο μπαταρία 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας χρήσης | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid πλημμυρισμένη πιάτο μπαταρία 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας χρήσης | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid ηλεκτρική Trailor 8V 140Ah μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid διπλής χρήσεως μπαταρία ελεύθερου χρόνου 700CCA |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα | Lead-acid αρχική μπαταρία βαρκών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία σκαφών κύκλων 800CCA βαθιά |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα, σκάφος |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |