| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία φωτισμού |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία εκκινητών ελαφριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη 12V 54/63/64 μπαταρία ανάφλεξης φωτισμού Ah Lead-acid αρχική |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη 12V 54/63/64 μπαταρία ανάφλεξης φωτισμού Ah Lead-acid αρχική |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα | Lead-acid αρχική μπαταρία βαρκών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | λυγίζοντας μπαταρία γιοτ 12V 950Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργίες | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |