ιονικό JIS μπαταριών 24V BCI 200Ah διπλής χρήσεως βαρύ φορτηγό κύκλων λίθιου διπλό βαθύ
| Όνομα προϊόντων: | Νέο βαρύ φορτηγό διπλής χρήσεως Batteryy λίθιο-ιόντων σχεδίου 24V 200Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών: | LiFePO4 |
| Όνομα προϊόντων: | Νέο βαρύ φορτηγό διπλής χρήσεως Batteryy λίθιο-ιόντων σχεδίου 24V 200Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών: | LiFePO4 |
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα αποθήκευσης οικιακής ενέργειας |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Κατοικημένο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Υλικό: | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Όνομα: | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Ονομασία του προϊόντος: | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία εκκινητών |
|---|---|
| Ονομασία του αντικειμένου: | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα: | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα προϊόντων: | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα προϊόντων: | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα προϊόντων: | Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα προϊόντων: | Lead-acid ηλεκτρική forklift μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα προϊόντων: | Σύστημα αποθήκευσης οικιακής ενέργειας |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Κατοικημένο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Υλικό: | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Όνομα: | Υψηλού επιπέδου μπαταρία βαριών φορτηγών 24V 100Ah LiFePo4 με διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη: | LiFePO4 |
| Όνομα προϊόντων: | Νέο βαρύ φορτηγό διπλής χρήσεως Batteryy λίθιο-ιόντων σχεδίου 24V 200Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών: | LiFePO4 |
| Όνομα προϊόντων: | Λίθιο-ιονική παροχή ενεργειακού ηλεκτρικού ρεύματος μπαταριών φορητή για την υπαίθρια στρατοπέδευση |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Φορητό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
| Τύπος: | LiFePO4 |
| Όνομα: | Ηλιακό σύστημα 40FT σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης εμπορευματοκιβωτίων 4.8MWh για C&I |
|---|---|
| Στοιχείο: | Εμπορικό σύστημα μπαταριών |
| Συστατικά: | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Όνομα προϊόντων: | Lead-acid μπαταρία εκκινητών ελαφριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων: | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό: | Οξύ μολύβδου |