| Όνομα | Μακριά υπηρεσιών ζωής 24V λίθιο-ιόντων μπαταρία αντικατάστασης βαριών φορτηγών διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Βαρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Λι-ιονική 24V 200Ah μπαταρία αντικατάστασης βαριών φορτηγών διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePo4 |
| Εφαρμογές | Φορτηγό, τρακτέρ, όχημα γεωργίας, βιομηχανικά οχήματα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα | Υψηλού επιπέδου μπαταρία βαριών φορτηγών 24V 100Ah LiFePo4 με διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | LiFePO4 |
| Χρήση | Φορτηγό, βιομηχανικά οχήματα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα | Διπλής χρήσεως μπαταρία οχημάτων 24V 100Ah λίθιο-ιονική βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό, βιομηχανικά οχήματα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | λίθιο-ιονική μπαταρία εμπορικών οχημάτων 24V για την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κλιματιστικών μηχανη |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Διπλής χρήσεως μπαταρία αντικατάστασης τρακτέρ 24V λίθιο-ιονική λίθιο-ιονική |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Νέα διπλής χρήσεως μπαταρία έναρξης 24V 100Ah LiFePo4 για το βαρύ φορτηγό |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου AGM 12V Lead-acid βαθιά μπαταρία κύκλων για τα βαρέων καθηκόντων οχήματα |
|---|---|
| Στοιχείο | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα προϊόντων | AGM οχημάτων 12V 330Ah Lead-acid βαρέων καθηκόντων διπλής χρήσεως μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα προϊόντων | 12V 240Ah Lead-acid μπαταρία γυαλί-χαλιών βαριών φορτηγών απορροφημένη (AGM) |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |