| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία έλξης τύπων εμπορικών σημάτων 2V PzS καμηλών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid ηλεκτρική forklift μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου Forklift τύπων 2V PzS Lead-acid μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Forklift εμπορικών σημάτων 2V καμηλών Lead-acid ηλεκτρική μπαταρία έλξης |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |