| Productnaam | Lead-acid het Type van 8V 170Ah LPT Batterij van de Golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid het Jacht Aanzwengelende Batterij van 12V 950Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Gebruikt Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Jacht, boot |
| Functies | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Lead-acid batterij van de golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid het Type van 12V 150Ah LPT Batterij van de Sightseeingsauto |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid batterij van de golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid het Type van 12V 150Ah LPT Batterij van de Sightseeingsauto |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Zware de Vrachtwagenbatterij op hoog niveau van 24V 100Ah LiFePo4 met Twee doelen dienend |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Grondstof | LiFePO4 |
| Gebruik | Vrachtwagen, industriële voertuigen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, ontsteking, de laag-ampère cirkelende dienst |