| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Naam van het artikel | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Kenmerken | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Productmateriaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Gebruik | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid batterij van de golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Lead-acid Diepe de Cyclusbatterij van 6V 210Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | Het kameelmerk overstroomde Lead-acid het Type van 12V 120Ah HPT Batterij van de Golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | De duurzame Lead-acid VRLA AGM Start-stop Batterij van 12V |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |