| Ονομασία του προϊόντος | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Ονομασία του αντικειμένου | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Ειδικότητα | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Χρήση | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid βαθιά μπαταρία κύκλων 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid πλημμυρισμένη πιάτο μπαταρία 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας χρήσης | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Το εμπορικό σήμα καμηλών πλημμύρισε τη Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ τύπων 12V 120Ah HPT |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Ανθεκτική Lead-acid VRLA AGM 12V εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένος μέσα | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Lead-acid πλημμυρισμένη πιάτο μπαταρία 6V 210Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας χρήσης | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |