| Ονομασία του προϊόντος | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Ονομασία του αντικειμένου | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid EFB μπαταρία 12V 70Ah για το εκκίνησης-στάσης σύστημα |
|---|---|
| Στοιχείο | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Lead-acid λυγίζοντας μπαταρία βαριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα εφαρμογών | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής, γεωργία |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία έλξης τύπων εμπορικών σημάτων 2V PzS καμηλών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Μακριά υπηρεσιών ζωής 24V λίθιο-ιόντων μπαταρία αντικατάστασης βαριών φορτηγών διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Βαρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid θαλάσσια μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid ηλεκτρική forklift μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Νέο βαρύ φορτηγό διπλής χρήσεως Batteryy λίθιο-ιόντων σχεδίου 24V 200Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid διπλής χρήσεως AGM βαριών φορτηγών μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργία προϊόντων | Λυγίζοντας δύναμη και ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Εμπορικό & βιομηχανικό σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εμπορικό σύστημα μπαταριών |
| Συστατικά | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Εφαρμογή | Εμπορική & βιομηχανική ενεργειακή αποθήκευση |
| Τύπος δύναμης | Ηλιακή ενέργεια |