| Όνομα | Lead-acid αυτοκίνητη EFB μπαταρία 12V 75Ah για την εκκίνησης-στάσης τεχνολογία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Διπλής χρήσεως μπαταρία οχημάτων 24V 100Ah λίθιο-ιονική βαρέων καθηκόντων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό, βιομηχανικά οχήματα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Διπλής χρήσεως μπαταρία αντικατάστασης τρακτέρ 24V λίθιο-ιονική λίθιο-ιονική |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα | Forklift εμπορικών σημάτων 2V καμηλών Lead-acid ηλεκτρική μπαταρία έλξης |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| όνομα | Lead-acid μπαταρία τρακτέρ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Επίδραση | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |