| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου μπαταρία εκκινητών LiFePo4 αυτοκινητική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών γεωργίας |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη ελεύθερη μπαταρία συντήρησης 12V 88/92/100/110Ah Lead-acid αυτοκίνητη |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη λυγίζοντας μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Usagae | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων υψηλής επίδοσης λίθιο-ιονική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Λίθιο-ιονική αυτοκίνητη εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία αυτοκινήτων επίσκεψης τύπων 12V 150Ah LPT |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Προϊόν | EN τυποποιημένη 12V 55/60/62 μπαταρία αυτοκινήτων SLI Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένος μέσα | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | EN τυποποιημένη αρχική μπαταρία Ah 12V 75/80/85 για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία SLI |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Περιοχή Usagae | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |