| Productnaam | Automobiele de Aanzetbatterij op hoog niveau van LiFePo4 |
|---|---|
| Punt | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Gebruik | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid Batterij van de Landbouwaanzet |
|---|---|
| Puntnaam | Op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Materiële Naam | Loodzuur |
| Toepassingsgebied | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | ENGELSE Standaard Lead-acid Automobiel het Onderhouds Vrije Batterij van 12V 88/92/100/110Ah |
|---|---|
| Punt | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruik | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid Automobiel Aanzwengelende Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Productmateriaal | Loodzuur |
| Usagae | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Start-Stop Batterij van de hoge Prestaties de lithium-Ionenauto |
|---|---|
| Punt | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Gebruik | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lithium-ionen automobiel start-stop batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Toepassing | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid het Type van 12V 150Ah LPT Batterij van de Sightseeingsauto |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Product | De ENGELSE Standaardbatterij van de Autosli van Ah van 12V 55/60/62 Lead-acid |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | De ENGELSE Standaard Beginnende Batterij van Ah van 12V 75/80/85 voor Auto's |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Grondstof | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid SLI-Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Usagaegebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |