| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid Batterij van de Voertuigaanzet |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | De duurzame Lead-acid VRLA AGM Start-stop Batterij van 12V |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid het Type van 12V 150Ah LPT Batterij van de Sightseeingsauto |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | de glas-Mat van 12V 240Ah Lead-acid Zware Vrachtwagen Geabsorbeerde (AGM) Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Zware vrachtwagen, bedrijfsvoertuig |
| Functies | SLI en elektrische toestellenvoeding |
| Productnaam | Lead-acid EFB Batterij van 12V 70Ah voor Start-stop Systeem |
|---|---|
| Punt | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Effect | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid zware batterij van vrachtwagen twee doelen dienende AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsgebied | Zware vrachtwagen, bedrijfsvoertuig |
| Productfunctie | De aanzwengelende macht en laag-ampère cirkelende dienst |
| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Naam van het artikel | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Kenmerken | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |