| Productnaam | De ENGELSE Standaard Beginnende Batterij van Ah van 12V 75/80/85 voor Auto's |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Grondstof | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | ENGELSE Standaard Lead-acid Automobiel het Onderhouds Vrije Batterij van 12V 88/92/100/110Ah |
|---|---|
| Punt | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruik | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid Automobielverlichtingsbatterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | JIS Standaard12v 60/98 Batterij van de de Autovervanging van 60/108Ah Lead-acid |
|---|---|
| Punt | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsgebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | Lead-acid Automobielefb Batterij van 12V 75Ah voor Start-stop Technologie |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid efb start-stop batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid Bedrijfsvoertuigen die Batterij beginnen |
|---|---|
| Punt | Op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functienaam | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| naam | Lead-acid Tractorbatterij |
|---|---|
| Puntnaam | op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Productmateriaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functies | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid het Jacht Aanzwengelende Batterij van 12V 950Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Gebruikt Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Jacht, boot |
| Functies | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |