| Όνομα προϊόντων | EN τυποποιημένη αρχική μπαταρία Ah 12V 75/80/85 για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη ελεύθερη μπαταρία συντήρησης 12V 88/92/100/110Ah Lead-acid αυτοκίνητη |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία φωτισμού |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | JIS τυποποιημένο 12V 60/98 Lead-acid μπαταρία αντικατάστασης αυτοκινήτων 60/108Ah |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid αυτοκίνητη EFB μπαταρία 12V 75Ah για την εκκίνησης-στάσης τεχνολογία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εμπορικά οχήματα που αρχίζουν την μπαταρία |
|---|---|
| Στοιχείο | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Όνομα λειτουργίας | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| όνομα | Lead-acid μπαταρία τρακτέρ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | λυγίζοντας μπαταρία γιοτ 12V 950Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργίες | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |