| Όνομα | EN τυποποιημένη 12V 54/63/64 μπαταρία ανάφλεξης φωτισμού Ah Lead-acid αρχική |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | JIS τυποποιημένο 12V 60/98 Lead-acid μπαταρία αντικατάστασης αυτοκινήτων 60/108Ah |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη 12V 54/63/64 μπαταρία ανάφλεξης φωτισμού Ah Lead-acid αρχική |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | EN τυποποιημένη αρχική μπαταρία Ah 12V 75/80/85 για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων υψηλής επίδοσης λίθιο-ιονική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePo4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου μπαταρία εκκινητών LiFePo4 αυτοκινητική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Λίθιο-ιονική μπαταρία εκκινητών οχημάτων εμπορικών σημάτων καμηλών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | LiFePo4 μπαταρία εκκινητών βαριών φορτηγών με τη μακρύτερη ζωή υπηρεσιών |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου μπαταρία εκκινητών LiFePo4 αυτοκινητική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Λίθιο-ιονική αυτοκίνητη εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |