| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Επίδραση | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία φωτισμού |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Ανανεώσιμο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης εμπορευματοκιβωτίων 20FT για τη χρήση C&I |
|---|---|
| Στοιχείο | Εμπορικό σύστημα μπαταριών |
| Συστατικά | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Χρήση | Εμπορική & βιομηχανική ενεργειακή αποθήκευση |
| Δύναμη | ηλιακή ενέργεια |
| Όνομα | Ανθεκτική Lead-acid VRLA AGM 12V εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένος μέσα | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Lead-acid αυτοκίνητη EFB μπαταρία 12V 75Ah για την εκκίνησης-στάσης τεχνολογία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων EFB υψηλής επίδοσης 12V 80Ah Lead-acid |
|---|---|
| Στοιχείο | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid βιομηχανική μπαταρία εκκινητών οχημάτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |