| Productnaam | Lead-acid SLI-Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Usagaegebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid het Jacht Aanzwengelende Batterij van 12V 950Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Gebruikt Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Jacht, boot |
| Functies | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Naam | Batterij van de het Voertuigaanzet van het kameelmerk de lithium-Ionen |
|---|---|
| Puntnaam | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Binnen van toepassing geweest | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Automobiele de Aanzetbatterij op hoog niveau van LiFePo4 |
|---|---|
| Punt | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Gebruik | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | de glas-Mat van 12V 240Ah Lead-acid Zware Vrachtwagen Geabsorbeerde (AGM) Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Zware vrachtwagen, bedrijfsvoertuig |
| Functies | SLI en elektrische toestellenvoeding |
| Productnaam | Lead-acid Bedrijfsvoertuigen die Batterij beginnen |
|---|---|
| Punt | Op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functienaam | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Product | ENGELSE Standaard12v 66/74Ah Lead-acid het Onderhouds Vrije Beginnende Batterij van het kameelmerk |
|---|---|
| Punt | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | JIS Standaard12v 60/98 Batterij van de de Autovervanging van 60/108Ah Lead-acid |
|---|---|
| Punt | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsgebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid Batterij van de Lichte Vrachtwagenaanzet |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Product | De ENGELSE Standaardbatterij van de Autosli van Ah van 12V 55/60/62 Lead-acid |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |