| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία SLI |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Περιοχή Usagae | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | λυγίζοντας μπαταρία γιοτ 12V 950Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργίες | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα | Λίθιο-ιονική μπαταρία εκκινητών οχημάτων εμπορικών σημάτων καμηλών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου μπαταρία εκκινητών LiFePo4 αυτοκινητική |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | 12V 240Ah Lead-acid μπαταρία γυαλί-χαλιών βαριών φορτηγών απορροφημένη (AGM) |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εμπορικά οχήματα που αρχίζουν την μπαταρία |
|---|---|
| Στοιχείο | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Όνομα λειτουργίας | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Προϊόν | EN τυποποιημένη 12V 66/74Ah καμηλών ελεύθερη αρχική μπαταρία συντήρησης εμπορικών σημάτων Lead-acid |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | JIS τυποποιημένο 12V 60/98 Lead-acid μπαταρία αντικατάστασης αυτοκινήτων 60/108Ah |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία εκκινητών ελαφριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Προϊόν | EN τυποποιημένη 12V 55/60/62 μπαταρία αυτοκινήτων SLI Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένος μέσα | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |