| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία MF |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Περιοχή χρήσης | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία SLI |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Το εμπορικό σήμα καμηλών πλημμύρισε τη Lead-acid μπαταρία κάρρων γκολφ τύπων 12V 120Ah HPT |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid βιομηχανική μπαταρία εκκινητών οχημάτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid αυτοκίνητη μπαταρία φωτισμού |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | EN τυποποιημένη αρχική μπαταρία Ah 12V 75/80/85 για τα αυτοκίνητα |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | EN τυποποιημένη 12V 54/63/64 μπαταρία ανάφλεξης φωτισμού Ah Lead-acid αρχική |
|---|---|
| Στοιχείο | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία εκκινητών οχημάτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία αυτοκινήτων επίσκεψης τύπων 12V 150Ah LPT |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Κάρρα γκολφ, αυτοκίνητα επίσκεψης, περιπολικά αυτοκίνητα, ηλεκτρικά τρίκυκλα, ανυψωτικές πλατφόρμες |
| Λειτουργία | Έλξη |