| Productnaam | Nieuwe Ontwerp24v 200Ah lithium-Ion Zware Vrachtwagen Twee doelen dienende Batteryy |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Batterijmateriaal | LiFePO4 |
| Producttoepassing | Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, ontsteking, de laag-ampère cirkelende dienst |
| Naam | Lead-acid 700CCA-Vrije tijds Twee doelen dienende Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Jacht, boot |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Vernieuwbaar 20FT de Opslagsysteem van de Containerenergie voor C&I-Gebruik |
|---|---|
| Punt | Commercieel batterijsysteem |
| Componenten | LiFePo4 batterij, omschakelaar, PV paneel |
| Gebruik | Commerciële & industriële energieopslag |
| Macht | zonne-energie |
| Naam | Lead-acid Tractorbatterij |
|---|---|
| Puntnaam | Op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Productmateriaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functies | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | De lange Levensduur24v van de lithium-Ion Zware Batterij Vrachtwagen Twee doelen dienende Vervanging |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Gebruikt Materiaal | LiFePO4 |
| Binnen van toepassing geweest | Zware Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, ontsteking, de laag-ampère cirkelende dienst |
| Naam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Effect | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid het Jacht Aanzwengelende Batterij van 12V 950Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Gebruikt Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Jacht, boot |
| Functies | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Lead-acid Batterij van het de Cyclusschip van 800CCA Diepe |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Jacht, boot, schip |
| Functie | Aanvang, het aansteken, mededeling en noodsituatiegebruik |
| Productnaam | Het Type van 2V PzS Lead-acid Vorkheftruckbatterij op hoog niveau |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |
| Naam | Lead-acid Automobielefb Batterij van 12V 75Ah voor Start-stop Technologie |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |