| Όνομα προϊόντων | Νέο βαρύ φορτηγό διπλής χρήσεως Batteryy λίθιο-ιόντων σχεδίου 24V 200Ah |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό μπαταριών | LiFePO4 |
| Εφαρμογή προϊόντων | Φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα | Lead-acid διπλής χρήσεως μπαταρία ελεύθερου χρόνου 700CCA |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Ανανεώσιμο σύστημα ενεργειακής αποθήκευσης εμπορευματοκιβωτίων 20FT για τη χρήση C&I |
|---|---|
| Στοιχείο | Εμπορικό σύστημα μπαταριών |
| Συστατικά | LiFePo4 μπαταρία, αναστροφέας, επιτροπή PV |
| Χρήση | Εμπορική & βιομηχανική ενεργειακή αποθήκευση |
| Δύναμη | ηλιακή ενέργεια |
| Όνομα | Lead-acid μπαταρία τρακτέρ |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Βιομηχανία εφαρμογής | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Μακριά υπηρεσιών ζωής 24V λίθιο-ιόντων μπαταρία αντικατάστασης βαριών φορτηγών διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Βαρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα | Lead-acid AGM εκκίνησης-στάσης μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Επίδραση | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | λυγίζοντας μπαταρία γιοτ 12V 950Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένο υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Γιοτ, βάρκα |
| Λειτουργίες | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία σκαφών κύκλων 800CCA βαθιά |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία ελεύθερου χρόνου μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Γιοτ, βάρκα, σκάφος |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, επικοινωνία και χρήση έκτακτης ανάγκης |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου Forklift τύπων 2V PzS Lead-acid μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |
| Όνομα | Lead-acid αυτοκίνητη EFB μπαταρία 12V 75Ah για την εκκίνησης-στάσης τεχνολογία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |