| naam | Lead-acid AGM-Batterij voor Auto's met Start-stop Systeem |
|---|---|
| Punt | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruik | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functies | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Start-stop Batterij van de hoge Prestaties12v 80Ah Lead-acid Auto EFB |
|---|---|
| Punt | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingsindustrie | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functies | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Naam van het artikel | Het Eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid start-stop batterij van AGM |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Productmateriaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Gebruik | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Naam | De duurzame Lead-acid VRLA AGM Start-stop Batterij van 12V |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Naam | Lead-acid Overstroomde Batterij van 6V 210Ah Plaat |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | Het Type van kameelmerk 2V PzS Lead-acid Tractiebatterij |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure tractie |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Vorkheftruck, elektrische aanhangwagen |
| Functie | Tractie |
| Naam | Twee doelen dienende lithium-Ionen Op zwaar werk berekende de Voertuigenbatterij van 24V 100Ah |
|---|---|
| Puntnaam | Twee doelen dienende Batterij |
| Grondstof | LiFePO4 |
| Producttoepassing | Vrachtwagen, industriële voertuigen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, ontsteking, de laag-ampère cirkelende dienst |
| Productnaam | Lead-acid EFB Batterij van 12V 70Ah voor Start-stop Systeem |
|---|---|
| Punt | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |