| Όνομα | Lead-acid λυγίζοντας μπαταρία βαριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα εφαρμογών | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής, γεωργία |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | AGM οχημάτων 12V 330Ah Lead-acid βαρέων καθηκόντων διπλής χρήσεως μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Ονομασία του προϊόντος | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Ονομασία του αντικειμένου | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Ειδικότητα | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid διπλής χρήσεως AGM βαριών φορτηγών μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Τομέας εφαρμογής | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργία προϊόντων | Λυγίζοντας δύναμη και ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid εκκίνησης-στάσης μπαταρία efb |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα μπαταριών | Lead-acid βαρέων καθηκόντων μπαταρία ανάφλεξης οχημάτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου AGM 12V Lead-acid βαθιά μπαταρία κύκλων για τα βαρέων καθηκόντων οχήματα |
|---|---|
| Στοιχείο | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα | Lead-acid αυτοκίνητη EFB μπαταρία 12V 75Ah για την εκκίνησης-στάσης τεχνολογία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Εκκίνησης-στάσης μπαταρία αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Όνομα | LiFePo4 μπαταρία εκκινητών βαριών φορτηγών με τη μακρύτερη ζωή υπηρεσιών |
|---|---|
| Στοιχείο | Ιονική μπαταρία εκκινητών λίθιου |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο, SUV, ελαφρύ φορτηγό |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, εκκίνησης-στάσης |
| Προϊόν | EN τυποποιημένη 12V 55/60/62 μπαταρία αυτοκινήτων SLI Ah Lead-acid |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Μπαταρία εκκινητών αυτοκινήτων |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Χρησιμοποιημένος μέσα | Αυτοκίνητο, ελαφρύ φορτηγό, SUV, minivan |
| Λειτουργία | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |