| Όνομα προϊόντων | Lead-acid βιομηχανική μπαταρία εκκινητών οχημάτων |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμοσμένος μέσα | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Lead-acid αρχική μπαταρία βαριών φορτηγών |
|---|---|
| Στοιχείο | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό όνομα | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα εφαρμογής | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής, γεωργία |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα προϊόντων | Υψηλού επιπέδου AGM 12V Lead-acid βαθιά μπαταρία κύκλων για τα βαρέων καθηκόντων οχήματα |
|---|---|
| Στοιχείο | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | Οξύ μολύβδου |
| Χρήση | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα προϊόντων | AGM οχημάτων 12V 330Ah Lead-acid βαρέων καθηκόντων διπλής χρήσεως μπαταρία |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα | Lead-acid λυγίζοντας μπαταρία βαριών φορτηγών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Βαρέων καθηκόντων μπαταρία φορτηγών |
| Υλικό προϊόντων | Οξύ μολύβδου |
| Όνομα εφαρμογών | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής, γεωργία |
| Λειτουργίες | Να λυγίσει, φωτισμός, ανάφλεξη, έναρξη |
| Όνομα | Υψηλού επιπέδου μπαταρία βαριών φορτηγών 24V 100Ah LiFePo4 με διπλής χρήσεως |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Πρώτη ύλη | LiFePO4 |
| Χρήση | Φορτηγό, βιομηχανικά οχήματα |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | λίθιο-ιονική μπαταρία εμπορικών οχημάτων 24V για την παροχή ηλεκτρικού ρεύματος κλιματιστικών μηχανη |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | LiFePO4 |
| Εφαρμογή | Φορτηγό, λεωφορεία και οχήματα εφαρμοσμένης μηχανικής. |
| Λειτουργία | Έναρξη, φωτισμός, ανάφλεξη, ανακυκλώνοντας υπηρεσία χαμηλός-amp |
| Όνομα προϊόντων | 12V 240Ah Lead-acid μπαταρία γυαλί-χαλιών βαριών φορτηγών απορροφημένη (AGM) |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Διπλής χρήσεως μπαταρία |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογή | Βαρύ φορτηγό, εμπορικό όχημα |
| Λειτουργίες | SLI και ηλεκτρική παροχή ηλεκτρικού ρεύματος συσκευών |
| Όνομα προϊόντων | Lead-acid μπαταρία έλξης τύπων εμπορικών σημάτων 2V PzS καμηλών |
|---|---|
| Όνομα στοιχείων | Όξινη μπαταρία έλξης μολύβδου |
| Υλικό | Οξύ μολύβδου |
| Εφαρμογές | Forklift, ηλεκτρικό trailor |
| Λειτουργία | Έλξη |