| Productnaam | Lead-acid Industriële Batterij van de Voertuigenaanzet |
|---|---|
| Puntnaam | Op zwaar werk berekende vrachtwagenbatterij |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen van toepassing geweest | Vrachtwagen, bussen en techniekvoertuigen. |
| Functies | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid Automobielverlichtingsbatterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | Het kameelmerk overstroomde Lead-acid het Type van 12V 120Ah HPT Batterij van de Golfkar |
|---|---|
| Puntnaam | Batterij van de lood de zure vrije tijd |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassing | Golfkarren, sightseeingsauto's, patrouillewagens, elektrische driewielers, opheffende platforms op g |
| Functie | Tractie |
| Productnaam | De ENGELSE Standaard Beginnende Batterij van Ah van 12V 75/80/85 voor Auto's |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Grondstof | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Lead-acid Automobielmf Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruiksgebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | Lead-acid Batterij van de Voertuigaanzet |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Gebruik | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Productnaam | Start-Stop Batterij van de hoge Prestaties de lithium-Ionenauto |
|---|---|
| Punt | Lithium Ion Starter Battery |
| Materiaal | LiFePO4 |
| Gebruik | Auto, SUV, Lichte Vrachtwagen |
| Functie | Aanvang, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid SLI-Batterij |
|---|---|
| Puntnaam | De batterij van de autoaanzet |
| Materiaal | Loodzuur |
| Usagaegebied | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, ontsteking, aanvang |
| Naam | De duurzame Lead-acid VRLA AGM Start-stop Batterij van 12V |
|---|---|
| Puntnaam | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Binnen gebruikt | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |
| Productnaam | Lead-acid EFB Batterij van 12V 70Ah voor Start-stop Systeem |
|---|---|
| Punt | Het eindebatterij van het autobegin |
| Materiaal | Loodzuur |
| Toepassingen | Auto, lichte vrachtwagen, minivan SUV, |
| Functie | Het aanzwengelen, het aansteken, start-stop ontsteking, |